Европарламент заметил позитивные изменения, которые происходят в Украине

Вікна-Новини

Вікна 18:00

В Европарламенте уже заметили изменения, которые происходят в Украине. Говорят, они позитивные и в интересах Украины, и ее европейском направлении.   
Президент Украины Виктор Янукович сегодня встречался с делегацией европейского парламента.  
Президент выразил надежду, что именно этот состав Европейского парламента поможет Украине в ноябре подписать соглашение об ассоциации.
«Для нас дуже важливими є контакти з європейським парламентом. Практично ми усвідомлюємо, що той механізм стосунків, який будується останнім часом Україною з європейським союзом, він багато в чому буде залежати від позиції європейського парламенту. В нас є певний оптимізм, що саме цей склад європейського парламенту зробить цей історичний крок разом з Україною», — сказал президент Украины Виктор Янукович.
«Ми зазначаємо той факт, що в Україні справді відбуваються дуже великі зміни в напрямку, яким іде Україна й ми бачимо, що ці зміни позитивні відбуваються не тільки в царині економіки та політики, а також у виборчому законодавстві, а ще й у судовій реформі та в офісі генерального прокурора», — ответил Анеми Нейтс-Уйтебрук, координатор политической группы «Альянс либералов и демократов ради Европы».