Невеста одного из насильников Крашковой заявила — изнасилования не было

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Еще один судный день по врадиевскому делу. Сегодня заслушали свидетелей. А именно правоохранителей, которые общались с Ириной Крашковой на следующий день после изнасилования. В целом, стороны обвиняют друг друга во лжи.
«Сьогодні ось ці двері знову закриті. На засідання кореспондентам не потрапити. Але «Вікна» дізналися, що покази сторін кардинально різняться. Кожна з них — наполягає на власній версії подій. Ось ми бачимо, як вранці, міліціянти заводять у кайданках інших міліціянтів — обвинувачених. Правоохоронці сьогодні виступили і у ролі свідків. Один з них, лейтенант Олексій Поплужний розповів, як він приїхав у лікарню до Ірини Крашкової наступного дня після злочину з колегою, аби дізнатися, хто поглумився над нею», — рассказал журналист Вадим Гаращук.
«Вона відповіла, що це працівники міліції Врадіївського райвідділу. На уточнююче запитання “Хто саме?”. Вона відповіла, що це був Поплужний. Я стояв у той час, я стояв на вхідних дверях і був вибачте за слово ошарашений. І показав рукою і запитав “Я Поплужний”. На почуте вона сказала:  “Ні, не ти”», — вспомнил Алексей Поплужный, лейтенант милиции, свидетель.
«Поплужний сказав, що він стояв у дверях. Говорити про те — правду він це чу,в чи не чув, він просто видумує — це перше. По-друге, треба врахувати стан Ірини — у неї була розсічена верхня губа, яка не дозволяла ще й говорити. Тому Поплужний швидше за все видумує цей факт для того, щоб створити алібі для своїх колишніх колег», — сказал Руслан Радецкий, адвокат Ирины Крашковой.
В канун заседания, невеста одного из обвиняемых — Евгения Дрижака эксклюзивно для «Вікон» продемонстрировала адвокатские документы. В них идет речь, что экспертиза не установила чужие биологические материалы в анализах Крашковой.
«Ізнасілування не було. 52 експертизи потверждають, що напротяженії 9 днів ще до цього случая, у неї не було інтимних стосунків ні з ким», — сообщила Юлия Ткачук, невеста Евгения Дрижака.
«Лікар-гінеколог чітко при першому огляді пише про наявність мікротравм зовнішніх та внутрішніх статевих органів. Звичайно експертиза, яка була проведена через 2 тижня, про ту, яку говорить Ткачук Юлія, звичайно тих мікротравм вже немає, бо вони вже зійшли», — ответил Руслан Радецкий, адвокат Ирины Крашковой.
Об алиби другого обвиняемого — Дмитрия Полищука заявила сегодня его сестра.
«Мій брат, я вважаю, він не винуватий, тому що на це вказують усі експертизи. Є ряд свідків, які можуть підтвердити, що він був на дискотеці у той момент, коли вчинявся злочин», — сказала Светлана Пирля, родная сестра Дмитрия Полищука.
Заседание по «Врадиевскому делу» продолжится завтра. Будут опрашивать других свидетелей. Сколько будет длиться весь судебный процесс, сказать пока никто не берется.
ПРИВЕТСТВУЕМ!
Пожалуйста, помогите нам улучшить СТБ -
поставьте 2 честных галочки

1.

2. Мне

Пожалуйста, заполните все поля