Янукович примет участие в Вильнюсском саммите

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Президент выразил свое мнение о евромайданах и акции неповиновения. Виктор Янукович встретился с украинскими журналистами.
«Я аплодую тим, хто вийшов за європейську інтеграцію, а ті, хто вийшов вирішувати свої політичні питання під партійними прапорами і з гаслами, з якими вони вже йдуть на вибори 2015 року, я це також дуже добре бачу», — прокомментировал Президент Украины Виктор Янукович.
Виктор Янукович примет участие в Вильнюсском саммите. Это он лично подтвердил журналистам. И в который раз отметил — курс Украины является неизменным. Это евроинтеграция. Вопрос лишь в цене.
«Я не хотів цього говорити, але ви мене змусили це сказати. 610 млн. євро закладена допомога технічна Україні, починаючи з 10 року. Три роки підряд ось цю конфетку в красивій обгортці нам показували і сказали – ви їх отримаєте, коли з Міжнародним Валютним Фондом підпишете угоду. Я не хочу грубо говорити. Не треба нас так принижувати — настільки. Розумієте. Ми не малі діти. На цукерки на солодкі ми не йдемо. Ми серйозна країна європейська. А Міжнародний Валютний Фонд каже – підніміть тарифи для населення, заморозьте заробітні плати і пенсії і т.д. Ви пропонуєте, щоб ми на це пішли. Я на це ніколи не піду. Тому ми будемо іти своїм шляхом. Своїм шляхом. Ми будемо робити все, щоб країна ставала економічно міцнішою, сильнішою. Ми будемо робити все, щоб люди з року в рік краще жили, щоб країна була конкурентно спроможною. Як тільки ми вийдемо на той рівень, який нам буде комфортним, і коли він буде відповідати нашим інтересам, і коли ми домовимось на нормальних умовах, тоді ми будемо вести розмову про підписання. Коли це буде швидко чи не дуже швидко – час покаже. Я хочу, щоб цей час був як умога скоріше», — сказал Президент Украины Виктор Янукович.