Порошенко: указ про створення президентської розвідки

Вікна-Новини

В Україні знову з’явиться президентська розвідка — це комітет з питань розвідки при Президентові України. Відповідний указ напередодні підписав глава держави.

vlcsnap-2014-10-08-19h56m36s202

Очолив комітет новопризначений радник Президента та екс-голова СБУ генерал-лейтенант Ігор Смешко. Як з’ясувалося, ці функції він виконує вже місяць.

vlcsnap-2014-10-08-18h19m00s7

“Бойовий дух, стійкість, героїзм українських військовослужбовців сьогодні потребують захисту з боку держави. Наш прямий обов’язок — забезпечити Збройні Сили достовірною, перевіреною інформацією розвідки,”- заявляє президент України Петро Порошенко.

Головна місія новоствореного комітету — координація та контроль за діяльністю розвідувальних структур. Він має суттєво підвищити ефективність роботи цих служб.

Ще одна функція – забезпечувати президента лише достовірною інформацією, що є дуже важливим в умовах війни. Вона повинна бути як реальною, так і інформаційною.

vlcsnap-2014-10-08-19h56m51s94

“До цього часу жодної координації, планування, і контролю за цими підрозділами не існувало. Ви прекрасно знаєте про трагічні події, які донедавна були, ви знаєте про Іловайськ, ви знаєте про заяви про те, що розвідувальне забезпечення і ведення бойових дій на тактичному і оперативному рівні було неадекватне,”- повідомляє Ігор Смешко.