США скасують санкції проти РФ за повного миру

Вікна-Новини

Сполучені Штати можуть скасувати антиросійські санкції, якщо Росія виконає всі їхні вимоги.

Три години відбувались переговори держсекратаря США Кері із російським міністром закордонних справ Лавровим.

vlcsnap-2014-10-15-19h15m21s7

Пізніше Джон Кері розповів, що ж має зробити Кремль, аби обмеження були зняті.

“Має припинитися обстріл донецького аеропорту та будь-яких інших територій на сході України. Іноземні вояки та зброя мають бути виведені. Усіх заручників необхідно звільнити. Я підкреслюю — усіх заручників, зокрема і льотчицю Надію Савченко. Також слід відновлити контроль над українсько-російським кордоном,”- розповідає держсекретар США Джон Керрі.

vlcsnap-2014-10-15-18h10m28s10

Керрі також заявив, що Росія має відновити постачання газу до України. І наголосив — усі вибори та референдуми, що їх влаштовують ДНР-ЛНР — незаконнні, і США їх не визнають.

Американський дипломат каже: для виконання усіх вимог відведено конкретний термін. У відповідь на це, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив:

“Не можу гарантувати, що це вдасться зробити до 24 листопада. Ця дата не є сакральною”.

Прем`єр-міністр Росії Медведев переконаний , що саме Захід зацікавлений у скасуванні санкцій.

“Через деякий час ці санкції випаруються, їх просто не буде. Це якась аберації в мізках. Потрібно відгребти від цього всього,”- повідомив прем’єр.

vlcsnap-2014-10-15-19h17m08s48

Проте Медведев визнав: російська економіка таки страждає від обмежень. Російська валюта побила черговий антирекорд — за долар зріс до 41 рубля. А нафта подешевшала до 84 доларів за барель.