Виборча безпека: танки та БТРи на дільницях у зоні АТО

Вікна-Новини

В день парламенських виборів українців охоронятимуть 82 тисячі силовиків.

“ЦВК повинна не пізніше, ніж завтра дати чітку інформацію в скількох одномандатних мажоритарних виборчих округах 100% голосування не відбудеться. Для того, щоб ми не стали свідками партизанського голосування, коли відкриється невідомо де одна виборча дільниця і виявиться, що сто чоловік обрали в одномандатному мажоритарному окрузі кандидата,”- заявляє координатора громадянської мережі “Опора” Ольга Айвазовська.

vlcsnap-2014-10-23-20h30m42s50

На Донбаських виборчих дільницях будуть чергувати танки і БТРи. Тому що, саме в зоні АТО очікують найбільших провокацій і терористичних актів.

Проте Міністр Оборони України обурений тим, що бійці у зоні АТО не матимуть змоги голосувати.

“Обурення в Збройних Силах України та й в інших військових формуваннях величезне. Те, що ми встигли зробити і включили в реєстр виборців, і буде можливість проголосувати до 10 тисяч військовослужбовців. Решта особового складу такої можливості мати не буде,”- повідомляє міністр Степан Полторак.

vlcsnap-2014-10-23-20h30m56s190

Прем’єр нагадав — голосування має відбутися в більш, як половині округів Донбасу.

“Повна мобілізація всієї правоохоронної системи з метою недопущення зриву виборчого процесу і будь-яких спроб щодо терористичних атак. Будь хто, хто незаконно з зброєю навіть думає про можливість зриву виборчого процесу — арештовувати і притягати до кримінальної відповідальності,”- зазначає прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Уперше МВС прийматиме скарги на порушення під час голосування в онлайн режимі.

Також міліція відкриє всю оперативну інформацію про хід голосування та порушення.