Україна припиняє фінансувати окуповані території Донбасу

Вікна-Новини

Україна припиняє фінансувати окуповані території Донбасу. Уряд віднині не платитиме дотацій у підконтрольні терористам територіям. Проте, непідконтрольні райони все ж будуть забезпечуватись світлом та газом.

“Доки території Донецької і Луганської областей будуть контролюватися всякими самозванцями, центральний бюджет не буде туди відправляти кошти. Уряд терористів фінансувати не буде,”- заявляє Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Як тільки ми відновимо контроль над відповідними територіями, то та сума коштів, яка накопичена в Уряді для виплат соціальних пільг і субсидій, буде зменшена на вартість електроенергії і газу, які ми зараз поставляємо на територію Луганської і Донецької областей, що тимчасово не контролюються центральною владою,”- додає Яценюк.

Також Кабмін збільшує виплати родинам загиблих правоохоронців-учасників АТО. Тепер замість 150 тисяч гривень, їм виплачуватимуть по 609 тисяч — стільки ж, скільки дають родинам загиблих армійців.

Яценюк наполягає на якнайшвидшій видачі українцям біометричних закордонних паспортів. На їхнє виготовлення Уряд виділяє 150 мільйонів гривень.

Нагадаємо, впровадження біопаспортів є обов’язковою умовою для запровадження безвізового режиму з ЄС.