Є два варіанти: або купляти вугілля в росіян, або ж в терористів

Вікна-Новини

Сьогодні урядники на засіданні Кабміну з’ясовували питання вугілля, яке Україна може закупити наразі або у Росії, або ж у бойовиків на Сході.

Вугільний скандал загострювався останніми місяцями й  сьогодні вилився не просто в публічну площину: прикра розмова відбулася просто на засіданні Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, вчора міністра енергетики Юрія Продана викликала на допит Генпрокуратура, що розслідує факт закупівлі вугілля в Південно-Африканської республіки. Міністр доповідає — залишків, які поповнилися ще й партією африканського на довго не залишиться, однак надалі продавати нові партнери більше не будуть.

“На жаль, компанія-постачальниця припиняє постачати. Виходів два – або ми купуємо в Росії, або вимушені закуповувати з території, що не контролюється. Інші компанії дуже насторожені і відмовляються, бо в будь-який момент може припинитися або відгрузка, або оплата,”- заявляє Продан.

Альтернативою постачальників може бути Австралії або Вєтнам, але воно є дорожчим.

Шукати альтернативу Прем’єр міністр Арсеній Яценюк закликає також СБУ, вбачаючи в цій вугільній безвиході політичну змову. Адже саме Служба безпеки почала перевірку двох українських компаній Укрінтеренерго та Центренерго після доручення президента Петра Порошенка на предмет закупівлі вугілля.

ПРИВЕТСТВУЕМ!
Пожалуйста, помогите нам улучшить СТБ -
поставьте 2 честных галочки

1.

2. Мне

Пожалуйста, заполните все поля