Люди помирають з голоду на підконтрольних терористам територіях

Вікна-Новини

Через голод, в окупованих терористами територіях, а саме Свердловськ, Червонопартизанськ, Єнакієве, Торез, Горлівка, люди вийшли на мітинги.

У Єнакієвому мами зчинили ґвалт, аби отримати українські виплати на дітей. В Торезі та Горлівці через відсутність грошей люди намагаються перекрити рух дорогою.

Ще вчора люди в Свердловську і Червонопартизанську Луганщини вийшли на мітинги проти терористів, які доводять людей до смерті від голоду.

Так за деякими даними йдеться про дві тисячі людей у Свердловську. Люди скандували  “забирайтесь із міста” і писали “Свердловськ — це Україна”. Про бунти на окупованих територіях підтверджують і в Раді нацбезпеки України.

“Зокрема, вчора у Свердловську Луганської області близько 1000 місцевих мешканців вийшли на мітинг проти діяльності терористичних угрупувань ЛНР. У Торезі Донецької області вийшли на мітинг проти діяльності терористів жінки та діти. Під час мітингу учасники перекрили рух центральних вулиць міста,”- заявляє речник інформаційного супротиву Андрій Лисенко.

Однак найстрашніше за всі ці повідомлення – приголомшлива статистика від партії пенсіонерів України. У Червонопартизанську Луганської області, яке під контролем терористів від голоду померло 64 пенсіонера. Однак в довідках про смерть — ні слова про голод.