Вперше терористи дотримались режиму тиші

Вікна-Новини

Вперше за весь період бойових дій за цю добу жоден український військовий не загинув і не був поранений на Сході.

“Не зафіксовано жодного факту загибелі чи поранення наших бійців. “День тиші» показав, що … українська сторона демонструє зразковість виконання своїх зобов’язань. Ми продовжуємо підтримання режиму тиші і сподіваємося, що кількість обстрілів буде доведено до нуля,”- каже речник РНБО Андрій Лисенко.

Це, сподіваються в Радбезі, станеться вже після наступного раунду Мінських переговорів. Сам “режим тиші” власне і запроваджували, аби дати змогу сторонам домовитися про його організацію.

Отож, за результатами минулої доби, кажуть у РНБО, вже напевне можна стверджувати – сторони конфлікту хочуть діалогу. Коли ж відбудеться «Мінськ-2» поки невідомо.

“Переговори ведуться з тими хто відкриває вогонь, бойовиками і терористами, але переговори ведуться через офіційну сторону — через Російську Федерацію, яка власне і підживлює ці терористичні формування як живою силою так і озброєнням,”- заявляє речник РНБО.

Проте попри день тиші терористи повністю не припинили обстрілу, і 16 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових.