Хлопчик з України виступатиме в США з метрами світової естради

Вікна-Новини

Своїм талантом та працею, вихованець музичної школи Києва  Назарій Сесик, виборов грант на поїздку до Сполучених Штатів. Хлопчик поїде підкорювати Карнегі-Хол, і гратиме на фортепіано на одній сцені із метрами світової естради.

«Ми відправляли відеозапис до Америки. Врешті-решт, я зайняв 3-тє місце. Я поїду до Америки і буду виступати в Карнегі — Холі, там, де дуже багато людей мріють виступити. Я коли дізнався — я дуже зрадів, я майже весь день плакав від щастя,» -каже стипендіат фонду Леоніда Кучми «Україна» Назар Сесик.

Разом із Назаром на найкращих музичних майданчиках у різних куточках світу виступлять ще кілька десятків обдарованих дітей. Усі вони – стипендіати фонду Леоніда Кучми «Україна», якому виповнилося 10 років.

З нагоди дня народження фонду у національній філармонії відбувся святковий концерт. Стипендіати привітали Леоніда Кучму своїми виступами.

«Після такого вечора — жити хочеться. Коли бачиш які таланти в нас в Україні. У нас повинна бути тверда віра у завтрашній день з такими дітьми. А для України — це ми славимо Україну. Бо світ бачить Україну такою сильною, красивою, завтрашньою,» — вважає Леонід Кучма.