Бойовики зміцнюють свої позиції танками

Вікна-Новини

Чорна статистика від Міноборони: на Сході, відколи там розпочався антитерор,загинуло понад 900 військовиків, а понад три тисячі зазнали поранень. Та бойовики й надалі порушують новий режим тиші, який запроваджено минулого тижня.

За добу найманці сім разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО та населених пунктах. У Радбезі кажуть: терористи намагаються спровокувати наших армійців. Утім бійці ЗСУ не піддаються, і далі зберігають режим тиші.

“Обстрілів з бронетехніки, стволової та реактивної артилерії не було. За минулу добу втрат серед українських військовослужбовців немає. Дані по пораненим ми не отримували,”- каже речник РНБО Андрій Лисенко.

За даними РНБО, бойовики зміцнюють свої позиції та поповнюють власний парк панцирників, і чи не щодня в них більшає танків і БМП.

«Бойовики та підрозділи ЗС РФ продовжують перекидання до України додаткових запасів озброєння, військової техніки та матеріально-технічних засобів. Терористи за допомогою російських фахівців почали застосовувати устаткування для порушення зв’язку між підрозділами антитерористичної операції,»- заявляє Андрій Лисенко.