Фінансовий колапс в Росії: Путін відіграється на Україні

Вікна-Новини

Після вчорашнього обвалу рубля, люди в Москві кинулися до магазинів купувати все поспіль, аби хоч якось урятувати свої гроші. Змітали з полиць техніку, купували ювелірні вироби.

Таке враження, ніби це початок 90-х – порожні полиці, кілометрові черги. У Росії – паніка, доларів у обмінках фактично вже нема — розгребли.

В російській столиці вже почали зачинятися елітні магазини, зупиняється постачання імпортних автомобілів, а ринок нерухомості — завмер. Усі вони очікують стабільного курсу валюти.

Депутати держдуми шукають винних: вважають це змовою фашистів з американцями, європейцями, та й узагалі з цілим світом.

Відомий російський опозиціонер Борис Німцов констатує: це розплата за російську політику, за анексію Криму, за війну на Донбасі. Німцов каже: з Росії бізнес просто тікає, капітало пішло уже більше 130 мільярдів доларів.

Російський опозиціянт визнає: у Росії фінансовий колапс. Здогадатись, яким буде курс далі — неможливо. Каже:  можна назвати будь-яку тризначну суму і рано чи пізно вона з’явиться на обмінниках.

Утім радіти Україні від російського економічного фіаска не варто — констатують російькі аналітики. Кажуть, що свою репутацію найімовірніше Путін реабілітовуватиме агресією проти України.