Артилерія – бог війни: рекордна активізація бойовиків

Вікна-Новини

Після перемир’я по усій лінії фронту активізувались на повну потужність обидві сторони конфлікту. Терористи затято наступають у стратегічних для них напрямках: плацдарм донецького летовища і навколишні села.

Внаслідок боїв у самому Донецьку зруйновано кілька будинків і кілька котелень. Канонади над містом не вщухають вже добами, лунають вистріли кожні пів години.

Українські війська теж активізувались і відповідають з усіх дул. І нині інтернетом вже активно ширяться чутки про атаку та штурм Донецька. Паніку нагнітають і російські пропагандисти.

На в’їзді у зону АТО від сьогодні нові правила: виїхати або заїхати на неконтрольовані території можна буде лише у спеціальних 7-ми пунктах пропуску. Інші дороги просто планують перекрити.

«Пункти пропуску знаходяться по напрямках «Луганськ — Щастя — Новоайдар», «Луганськ — Станиця Луганська — Широкий», «Фащівки — Дебальцеве — Артемівськ», «Горлівка — Артемівськ», «Донецьк — Курахове», «Донецьк — Маріуполь (через Волноваху)», «Новоазовськ — Красноармійськ — Талаківка — Маріуполь»,- повідомляє прес-центр АТО.

Крім того, щоби заїхати треба мати спеціальний пропуск. Його можна отримати в координаційних групах, які працюють при райуправліннях міліції прифронтових населених пунктів.