Люстрація замміністра: присвоїв собі статус учасника АТО

Вікна-Новини

Сьогодні на черговому засіданні Кабміну Арсеній Яценюк закликав світ юридично визнати ДНР і ЛНР за терористичні організації. Яценюк нагадав: СБУ вже має кримінальні провадження щодо діяльності бойовиків на сході країни.

«Я прошу Міністерство юстиції України разом із ГПУ і СБУ вжити заходів до юридичного визнання в цілому таких організацій, як ДНР і ЛНР терористичними через відповідну судову процедуру,»- заявляє Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Також на засіданні Кабміну йшлося про випадок із заступником міністра регіонального розвитку Ісаєнком, який незаконно здобув статус учасника АТО.

«Той, хто виконував свою функцію в зоні як державний службовець і виконував доручення уряду як держслужбовець не може бути учасником АТО» — наголосив голова Кабміну.

«Як Прем’єр-міністр я вношу подання про звільнення заступника міністра регіонального розвитку Ісаєнка з займаної посади. Окремо звертаюсь до МВС України розслідувати факт присвоєння статусу учасника АТО відповідній колишній посадовій особі,»- додає Яценюк.