Терористи впритул підійшли до Донецького летовища

Вікна-Новини

Бойовики цілий день обстрілюють летовище і вже впритул підійшли до позицій кіборгів. Там наразі триває запеклий бій.

У прес-центрі АТО кажуть, що саме сьогодні в донецький аеропорт мала приїхати місіця ОБСЄ, аби почати патрулювання повітряних воріт. Але доїхати наглядачам  не судилося.

«Йде попередження, про те, що терористи, які будуть знаходитися з боку нового терміналу можуть обстріляти представників місії і спровокувати відповідний скандал. Тобто готується провокація проти представників місії ОБСЄ,»- каже Андрій Лисенко.

Сьогодні вранці ватажок терористів ДНР Захарченко заявив, що бойовики майже захопили аеропорт, мовляв справа тридцяти хвилин.

«Один класик сказав: «Бреше, як худий Сірко на місяць». Ситуація дуже непроста, що стосується Донецького аеропорту. Дуже важко утримувати позиції, але українські військові їх утримують. Наказу про відхід немає,»- зауважує речник АТО.

Загалом за добу  у зоні АТО було 129 обстрілів, вогнем накрило відразу 35 населених пунктів. Минула доба, каже речник АТО, найгучніша від початку року. ((РНБО_СНХ_ЛИСЕНКО_1))

«За минулу добу внаслідок бойових зіткнень загинуло 2 українських військовослужбовці, ще 6 зазнали поранень,»- заявляє речник АТО Андрій Лисенко.

Також до окупованого Донбасу дістались чергові підрозділи російських військовиків – твердить  речник АТО.

«В місті Горлівці, Сніжному, Краснодоні спостерігається збільшення присутності військових ЗС РФ. З території Росії доставлено значну кількість боєприпасів для РСЗВ «Град», «Ураган» танків та гаубиць,»- наголошує Лисенко.