Сепаратистка стала директором школи у Чернігові

Вікна-Новини

На посаду директора у чернігівську школу нинішня влада посадила в минулому активістку антимайдану. Вона виступала на сумнозвісному з’їзді сепаратистів у Харкові та керувала місцевими «тітушками».

Батьки у школі підняли бунт, і не підпускають до своїх дітей нову директорку, бо вважають її за сепаратистку. Вони стіною стали у шкільних дверях, та керівниця проривається всередину. Батьки школярів уже готують підписи на звільнення щойно прийнятої на посаду директорки.

«Ці всі речі з тітушками, всі її активні дії під час мітингів, тобто я вважаю ця людина навіть з огляду на це не може займати посаду директора школи,»- каже громадська активістка Оксана Туник-Фриз.

Хто Людмилу Скоробагатько запросив на посаду директора посадовець управління освіти не відповів. Надвечір у школі повідомили: нова директорка пішла на лікарняний.

Обурені батьки тим часом звернулися до міністерства освіти і там вже відреагували. Направили чернігівському міському голові листа з проханням розібратися і «врахувати думку громади».