Знущання над полоненими кіборгами в Донецьку

Вікна-Новини

До обстріляного тролейбуса бойовики так званої ДНР уранці привезли українських полонених кіборгів з аеропорту — хотіли утворити для них коридора ганьби.

До розстріляного автобусу терористи спершу привезли бойового командира — підполковника Олега Кузьміних із Житомира. Там натовп людей намагався війського побити. На щастя, терористи доволі швидко заштовхали його знову до машини.

На цьому знущання не закінчилися, і на проспект із знищеним тролейбусом привезли й інших наших військовополонених, а також труни з тілами кіборгів з аеропорту. А далі змусили українців грузити ці труни до машини.

Пояснити навіщо таке зробили терористи — неможливо. Варто лише сказати, що у всьому цьому жахітті наші воїни вели себе гідно. А самих мешканців міста на проспект прийшло зовсім небагато.

Також складна ситуація на Бахмутівській трасі — далі продовжуються обстріли 29-го блокпосту на Бахмутівській трасі. Як заявляє Семен Семенченко, періодично росіяни намагаються витіснити українських бійців танками, і вже втратили один при черговій спробі. Крім того, блокпост поливає вогнем артилерія.

Загалом у зоні АТО за останню добу від снарядів особливо постраждали Авдіївка, Станиця Луганська та Щастя. Тут терористи ЛНР ледь не підірвали газопровод «Північний Кавказ — центр», що могло призвести до тисяч смертей.

За даними РНБО, ще більше окупантів прямує в напрямку України. Розвідка доповідає: колони техніки рухаються Ростовською областю.