Українські вояки захопили нові блокпости

Вікна-Новини

Всю добу пекельні залпи бойовиків не стихали, позиції українських військових вони обстріяли понад сотню разів. Українські бійці своїх позиції не тільки не здали, але й відвоювали нові.

Потужний удар української артилерії, і терористи 31-го блокпоста вже не контролюють. Відтіснити ворога вдалося й від 25-го та 29-го блокпостів, де кілька день точилися запеклі бої. Про це заявив депутат Семен Семенченко.

Територія старого блокпосту цілковито прострілюється з обох боків і повертатися на старі позиції українським воїнам поки дуже небезпечно.

Загалом ситуація на донецькому летовищі відучора не змінилася. Сили АТО контролюють тільки частину території: це рештки злітної смуги, метео та пожежну вежі.

Водночас, під завалами нового терміналу досі можуть бути люди. Та дістати їх поки нема змоги, там точаться бої.

Поряд з летовищем силам АТО вдалося розбити автівку з терористами. Півтора десятка бандитів загинуло, а одного взяли в полон. На допиті той розповів: за те, що взяв до рук автомата, йому платили дві з половиною тисячі гривень на місяць, а воював зовсім не проти українців.

Також приємна новина – кіборгів, що нині у полоні в Донецьку, — відпустили, щоправда, поки лише трьох. У полоні ще 24 військовика.

«На сьогоднішній день активно ведуться переговори з ватажками бандформувань про звільнення українських полонених. Вдалося визволити 3 українських військових та повернути тіла 8 загиблих бійців,»- заявляє речник АТО Андрій Лисенко.

Загалом минула доба в зоні АТО була вкрай напруженою. Бойовики 115 разів обстрілювали позиції сил АТО, та поцілили в 15 населених пунктів.