Речник АТО: Росія може офіційно ввести війська

Вікна-Новини

Жорстокі бої з терористами тривали всю ніч біля Станиці Луганській і в районі Дебальцево. За минулу добу в боях з проросійськими бойовиками загинуло дев’ять українських військових, ще 29 отримали поранення.

«На Луганському напрямку з мінометів та артилерії вони вели вогонь у напрямку по Новотроїцькому, Старому Айдару, Сокольнику, Макарову та тричі по Станиці Луганській. З «Градів» та мінометів противник стріляв по Щастю. О 00.35 біля Станиці було бойове зіткнення, після чого бандити відступили,»- заявляє речник штабу АТО Леонід Матюхін.

На Донеччині з мінометів та артилерії бойовики обстріляли Красногорівку, з якої напередодні було евакуйовано дітей.

Запеклі бої також вже котрий день йдуть в районі Дебальцевого та Артемівська. В район цього плацдарму противник стягує велику кількість важкої техніки, зокрема установки «Град» та самохідні артилерійські установки.

Вже 12-ий так званий гуманітарний конвой готується зайти на Донбас у суботу 31 січня. Представники МНС Росії вже прокоментували, чим будуть наповнені «білі вантажівки» – продуктами харчування.

На цю заяву відрегувало міноборони України. Враховуючі останні події у Маріуполі у штабі АТО припустили: черговий так званий гумконвой може стати приводом для провокації зі сторони бойовиків.