Генпрокурор розказав депутатам про Гаазький суд

Вікна-Новини

В порядку денному Верховної Ради сьогодні всього одне єдине питання — це звіт Віталія Яреми, генерального прокурора щодо розслідування резонансних злочинів в Україні.

На цю зустріч депутати чекали довго, деякі з них вже навіть почали ініціювати збір підписів аби відправити його у відставку.

“Мною на адресу генерального прокурора РФ направлені звернення щодо встановлення місцязнаходження та затримання Януковича, Азарова, Пшонки, Якименка, та інших,”- звітує Ярема.

Депутати нагадують генпрокурору, що парламент визнав юрисдикцію міжнародного кримінального суду, тому питають, коли за справу Небесної сотні і причетності до цього оточення Януковича візьметься Гаага?

“Матеріали в кримінальний міжнародний суд передає прокурор міжнародного кримінального суду і ми недавно зустрічалися з його представником, всі необхідні матеріали слідчі ми передали туди, вони вивчають і приймуть рішення відповідно своїх повноважень,”- каже генпрокурор.

“Я готовий повністю вичистити прокуратуру від тих негідників, які вчиняли злочини і вчиняли і являються корупціонерами разом з вами, допомагайте мені, давайте звернення,”- додає Ярема.