Валютний шок: суперечливе обмеження від Нацбанку

Вікна-Новини

Сьогодні Нацбанк через гривневий обвал прийняв рішення обмежити операції з валютою до п’ятниці. Таке рішення стало сюрпризом для Яценюка, він розкритикував його і закликав депутатів зібратися на позачергове засідання Ради через курс гривні.

«Сьогодні вранці з Інтернету я дізнався про те, що Національний банк України самостійно, як завжди, без будь-яких консультацій, прийняв рішення про закриття міжбанківського валютного ринку, що точно не додає стабільності національній грошовій одиниці,»- впевнений Прем’єр.

Яценюк певен — теперішній курс завищено, бо ринок повен валюти. Перевірив – банки під контролем НБУ щодня купують по 100-170 мільйонів доларів.

«Частина валюти купувалась і купується з метою проведення спекулятивних операцій з тією метою, щоб купити по нижчому курсу, а потім продати по вищому курсу,»- заявляє Яценюк.

Очільник Уряду не сумнівається – владнати становище мають нові закони й ухвалювати їх треба якнайшвидше. Голови Верховної Ради Гройсман заявив: парламент готовий зібратися на позачергове засідання.