Одіозні судді: справа Оксани Царевич

Вікна-Новини

У Вінниці знову розглядають справу одіозної судді Печерського суду Оксани Царевич. Їй мають визначити запобіжний захід, проте ще досі рішення – немає.

Царевич, зокрема, інкримінують неправомірні рішення у справах автомайданівців. Сама ж суддя, яка крім Кримінального кодексу цього разу взяла з собою ще й Псалтир, заявила: таких у неї не було.

«Я наголошую всім присутнім тут: жодної справи в якій би будь-яка особа в судовому засіданні зазначила, що вона є учасником громадської організації «Автомайдан» чи будь-якої іншої громадської організації, протягом двох років у мене в провадженні не було,»- каже підозрювана Оксана Царевич.

Ба, більше, Царевич ще й зажадала, аби залу суду покинув слідчий. Вона попросила суддю, аби на сьогоднішньому засіданні його допитали як свідка.

«Це є затягування процесу . Звісно, це позиція затягування процесу,»- впевнений слідчий прокурор Києва Володимир Іванцов.

Справу ж іншого судді Віктора Кицюка розглядатимуть завтра. Бо всі троє суддів, і Кицюк, і Царевич, і Вовк – мають одного адвоката. Юрій Сухов раніше захищав Юлію Тимошенко та колишнього голову Митниці Анатолія Макаренка.

Тим часом стало відомо – вища кваліфікаційна комісія суддів відсторонила Царевич, Кицюка та Вовка від обіймуваних посад на два місяці.