Хроніки «миру»: активна розвідка ворога

Вікна-Новини

30 разів за минулу добу бойовики відкривали вогонь на Донбасі. Знову гатять з танків та артилерії, яку мали б відвести, а ще з мінометів та автоматів.

Найбільше обстрілів у штабі АТО зафіксували на Донецькому напрямку. Тут цілі терористів ті самі — Піски, Опитне та Авдіївка.

«Незаконні збройні формування в 7.50, 12.45, 17.30 зі 122-міліметрової артилерії вели вогонь по Авдіївці. Крім того тричі по цьому ж населеному пункту бандити били з танків, двічі з мінометів. Також, минулої доби зі стрілецької зброї та автоматичних гранатометів бандформування обстрілювали Піски та Опитне,»- заявляє речник штабу АТО Анатолій Стельмах.

Під Маріуполем бойовики з автоматів та мінометів лупили по Широкиному, а на Луганщині під прицілом терористів село Сокільники поблизу Бахмутської траси. Окрім того, усією лінією фронту нишпорить ворожа розвідка.

«Спостерігається активізація розвідки НЗФ за всією лінією розмежування з метою виявлення позицій ЗС України та слабких місць в обороні. Також учора в зоні АТО зафіксовано польоти 20 БПЛА противника,»- зазначає речник АТО Андрій Лисенко.