День СБУ: затримана група провокаторів у Дніпропетровщині

Вікна-Новини

Днями до Дніпропетровщини спробували завезти провокаторів, аби дестабілізувати ситуацію в регіоні, але служба безпеки України їх затримала. Про це розповів голова СБУ Валентин Наливайченко.

«Провокація, яка роздувалася і планувалася з завезення провокаторів із луганської і донецької області у виконання цього банд формування, яке діяло і причетне до вбивства офіцера СБУ – цей план зірваний і його не буде. Цього не буде,»- запевнив Наливайченко.

Нагадаємо, урядники Дніпропетровської облдержадміністрації давали свідчення щодо підтримки організованої бандитської групи, яка займалася перевезенням контрабанди і викраденням людей.

Днями її члени застрелили представника СБУ у Волновасі, який спробував зупинити контрабандний товар. На допити по цій справі вже приходили заступники голови області Геннадій Корбан і Святослав Олійник, а також нардеп Андрій Денисенко.

Про загиблого офіцера СБУ сьогодні згадував і президент України Петро Порошенка на зустрічі з його колегами. Нині Службі безпеки виповнюється 23 роки. Порошенко запевнив: винних у вбивстві не врятує ані покровительство урядників, ані «карманні» армії.