Узбек на межі виживання: застряг у буферній зоні кордону

Вікна-Новини

Чоловік застряг під Армянськом у буферній зоні між материковою Україною і Кримом. Живе Кемран у власній автівці. Їжу та паливо з окупованого півострова йому привозять друзі, рідні та дружина Сусанна. Вона з немовлям на руках чекає у Симферополі на свого чоловіка вже півтора місяця.

Кемран Айвазов живе в машині вже майже 50 днів. 10 лютого він виїхав з анексованого півострова та назад додому російські прикордонники його вже не пускають.

Коли пів острів окупували, кримцям видали російські паспорти. А Кемранові, щоб обміняти узбецький паспорт на російський, у паспортному столі Сімферополя порадили перетнути кордон. Та у прикордонників отримати відповідні позначки.

10 лютого Кемран із дружиною Сусанною виїхали з Криму у велику Україну. Та назад російські прикордонники його вже не впустили.

Доки російські бюрократи годують обіцянками Сусанну, її Кемран облаштовує побут у своїй автівці. Кілька разів на тиждень до Кемрана приїздить дружина. З восьмимісяшним немовлям вона долає понад 200 кілометрів, аби нагодувати коханого.

Українські прикордонники натомість допомогли узбеку, нагодували та заявили: вони з з дружиною та немовлям можуть жити в Україні. Тож сім’я тепер кидає усе і переїжджає, проте головне, що разом.