Життя у вигнанні: Джамала у Львові

Вікна-Новини

Кримсько-татарська співачка Джамала зустрілася у Львові із земляками, які виїхали з півострова після окупації. Вона й поспівала для них, ба навіть станцювала традиційний танок. А ще розповіла як це, пережити розлуку з рідною домівкою.

Вона вважає, що лише згуртованість народу, навіть далеко від рідних домівок, може допомогти зберегти власну ідентичність і культуру. Тому запрошує усіх у спільний народний танок. Джамала каже, добре розуміє почуття земляків, бо сама стала вигнанкою з рідної землі.

«В мене всі друзі, велика моя родина живе в Криму, батьки. Вчора, наприклад, я зустрілась вперше за півроку з татом. І це сталося на сцені, за півгодини до концерту, і ми заспівали пісню, і це було зворушливо,»- каже співачка.

«Джамала — одна з найяскравіших представників кримсько-татарського народу і ті люди, які зараз відірвані від своєї батьківщини, Криму, для них такі зустрічі важливі в першу чергу в емоційному плані. Розуміють, що ми, хоч і маленький народ, але ми всі один за одного тримаємося і один одного підтримуємо,»- каже співзасновник «Крим SOS» Алім Алієв.

Сама ж співачка запевняє, їздитиме цілим світом, аби ширити українську та кримсько-татарську культури і розповідати про горе свого народу. Львівським слухачам вона відкрила таємницю – до річниці депортації народу готує нову пісню під назвою «Шлях додому».