Левове серце: брат за брата

Вікна-Новини

Ігор Клевко родом із Білорусі, і за те, що воює за Україну йому загрожує 7 років позбавлення волі. Попри це чоловік ні про що не шкодує і сподівається після одужання повернутися на передову.

За сміливість та благородне серце на війні його назвали Левом. Він був двічі поранений: в Іловайську і тепер в Пісках. І хоч серед добровольців став героєм, у себе на Батьківщині він — злочинець.

У Білорусі він був тренером з бойових мистецтв, а в Україні став штурмовиком. Пройшов усі гарячі точки Сходу: Артемівськ, Попасну, Лисичанськ, Іловайськ та Піски. Спершу воював у складі батальйону “Донбас”, потім перейшов у “Правий Сектор”, адже офіційно укласти договір на військову службу як іноземець не міг.

Ігор підозрює: в Білорусі дізналися про нього, бо списки бійців батальйону “Донбас” ще влітку опинилися у відкритому доступі. Тоді слідчі одразу кинулися допитувати рідних добровольця: на батьківщині у нього лишилися батько та брат.

Найближчі плани Лева – долікуватись та повернутися на передову. Доброволець сподівається, що за цей час українські урядники ухвалять закон, який дозволить іноземцям офіційно захищати Україну. Та навіть якщо і не ухвалять, це його не зупинить.