Еконапруга: наслідки пожежі на нафтобазі

Вікна-Новини

Кількість шкідливих речовин у повітрі через пожежу на нафтобазі не перевищує норми. Про це заявляють у Київській обладміністрації. Там і спростували попередні заяви Кличка, що вміст небезпечних речовин у повітрі Києва перевищує допустимі норми. Мовляв, повітря забруднене, але не через пожежу, а через високу загазованість у столиці. Тим часом, вітер жене чорний дим у південно-західному напрямку і осідає на ліси, поля та тамтешні села.

Село Путрівка – один із населених пунктів, який лежить на шляху чорної хмари, воно в 2-х кілометрах від палаючої нафтобази. Кілька днів поспіль тут стояв чорний дим, сьогодні він нарешті піднявся трохи вище, у небо, зараз він прямісінько над головами людей. А зранку люди коли попрокидалися, то у себе в дворах познаходили чорні залишки горіння.

У селі всі сподіваютсья не так на рятувальників, як на погоду. Якщо дощ не піде, то хмари піднімуться достатньо високо і розсіються навколо з мінімальною шкодою.

У це вірить і санепідемстанція.  Тричі на день після пожежі лаборнати виїжджають у села навколо нафтобази, аби вивчити там склад атмфосфери. Щоб заспокоїти людей беруть з собою навіть дозиметра. Вивчають у повітрі сірку, вуглекислий газ, і вже кілька днів поспіль їхні прилади показують – все у нормі.