Патріотичні учні на противагу зрадницькому педагогу

Вікна-Новини

Восьмикласникам, які писали підсумковий диктант, вчителька російської мови надиктувала текст, який уславлює країну-агресорку. У кожному реченні тексту описувалась краса та велич Росії. Діти ж підійшли до написання не тільки творчо, а й патріотично. Школярі у диктанті замінили географічні власні назви країни-агресорки на Україну та Київ.

Людмила Яцина, саме так звати педагогиню, зарахувала невідповідності як помилки, та знизила учням оцінки. У ситуацію втрутились батьки. І разом із управлянням освіти поскаржились до СБУ та прокуратури. Педагогиню звільнили.

Це, доречі не перший скандал, в якому фігурує Людмила Яцина. Торік, у грудні на її уроці учні жорстоко побили п`ятикласника. Педагогиня не тільки не втрутилась у конфлікт, а за словами дітей сама його спровокувала. Наказала провчити неслухняного хлопця.

Тоді батьки написали заяву до міліції, а педагогиню на час слідства відсторонили від роботи. Людмила Яцина подала до суду і він урадив – поновити її на посаді. Вже за кілька місяців після інциденту вчителька повернулась до школи. Щоправда, викладала вона тепер лише у старших класах.