Життя в страху: різанина в студмістечку

Вікна-Новини

Знайти і покарати винних у різанині в Харківському студмітечку. Із такою вимогою на майдані Конституції зібралася приблизно сотня іноземних студентів. Із прапорами України й табличками «ні тероризмові» вони вимагають від влади пришвидшити слідство та захистити їхнє життя.

Також хочуть, щоб міліціянти забезпечили охорону гуртожитків. Бо після кривавого інциденту перестали відчувати себе у безпеці, бояться виходити на вулиці, поки організатори та учасників бойовища не викрили.

Нагадає, різанина сталася в ніч проти минулої п`ятниці. Майже пів сотні молодиків у масках із битками й ножами влаштували побиття поблизу студентських гуртожитків. 9-теро людей потрапили до лікарні, половина з них – йорданці. У них лікарі діагностували черепно-мозкові травми та колото-різані рани.

Двох іноземців у тяжкому стані учора літаком забрали лікувати додому до Йорданії. Нині ж у лікарні Харкова лишаються ще четверо постраждалих.

Одразу після інциденту міліція відзвітувала – затримали 5-тьох підозрюваних. За фактом порушено кримінальне провадження відразу за трьома статтями «розбій», «хуліганство», «замах на вбивство».