Батькам забагато українського: патріотична учителька

Вікна-Новини

На Дніпропетровщині батьки поскаржилися на вчительку фізкультури. Мовляв, вона занадто патріотична – спілкується тільки українською, розфарбувала спортивну залу в кольори прапора, ба навіть м’ячі синьо-жовті. А школа – російськомовна. Вони написали скаргу до районного відділу освіти, вимагаючи усунути педагогиню від викладання.

На захист вчительки стали у батьківському комітеті «6-А» класу. Кажуть, не мають жодних претензій ані до викладання, ані до виховання своїх дітей. Підтримав вчительку і педколектив. Викладачка української мови Вікторія Сиротенко, каже такі напади на педагогів у російськомовній школі не рідкість.

Головна вимога невдоволених батьків – замінити Аллу Помазанову на іншого викладача. Та адміністрація школи – проти, адже під час перевірки у діях викладачки нічого протиправного не виявили. У статуті закладу написано, що предмети можна викладати й українською, навіть якщо школа російськомовна.

Підтримали Аллу Помазанову й у обласному департаменті освіти й науки, де наголосили, що її дії жодним чином не суперечить методам викладання фізичної культури.