Ведуча «Вікна-новини» Ольга Кучер сьогодні святкує день народження

Вікна-Новини

Ольга Кучер – успішний кореспондент та ведуча програми «Вікна-новини» на телеканалі СТБ. Сьогодні вона святкує день народження на роботі.
11206955_957837684252920_8860483579955831462_n
Талановиту ведучу привітали її родичі, близькі друзі та колеги. Чого бажають Олі, ми дізнавалися з перших уст:
Віта Євтушина (ведуча програми «Вікна-новини»): Оля – дуже світла людина, у чомусь, можливо, нестандартна, з неймовірною харизмою та класний професіонал. Хочеться, щоб таких людей було побільше. Хочу побажати їй – не втрачати себе, бути здоровою і щасливою.
Ірина Стороженко (кореспондент): Олю, з днем народженням! Не хочу, аби моє привітання загубилося серед стрічки банальностей, бо ти не банальна, а насправді дуже красива, гармонійна, щира і добра дівчина з гарним почуттям гумору. Я люблю тебе, бажаю тобі: добра, кохання, міцного здоров’я.
Ірина Драбок (редактор випуску): Оля дуже мила і тендітна дівчина, з великими блакитними очима. Та щойно починає говорити розумієш, страх, яка «вумна», а ще з характером (сміється). Вона справжній боєць. Кучер! Бажаю тобі – здійснення мрій і підкорення усіх вершин. Люблю тебе.
Також до привітань приєднується увесь колектив програми «Вікна-новини» й редакція сайту СТБ. Бажаємо Ользі Кучер творчих злетів, міцного здоров’я та вдалих прямих ефірів.