Борт Порошенка летить у Ростов — Савченко вже в аеропорту

Вікна-Новини

Найближчими годинами в аеропорту Ростова-на-Дону приземлиться літак президента України Петра Порошенка, де його чекає Надія Савченко, повідомили інформовані джерела, передає Інтерфакс — Україна. — Найближчим часом президентський борт з росіянами Євгеном Єрофєєвим і Олександром Александровим прилетить з Києва до Ростова-на-Дону, куди вже доставлена українка Надія Савченко, — сказав співрозмовник агентства. За його даними, там же в аеропорту відбудеться обмін.
thumbnail-20160525112334n
Як розповіло інше джерело, передача Савченко українській стороні буде здійснена на підставі договору між двома державами про видачу осіб для подальшого відбування покарання. — В Ростові-на-Дону вже знаходяться представники російських правоохоронних органів, які супроводжують Савченко. За двосторонньою домовленістю, там же передадуть двох росіян, затриманих в Україні, — зазначив співрозмовник агентства.

Проте захист засудженої української льотчиці Надії Савченко заявив, що йому нічого не відомо про майбутній обмін. — Мені нічого про це невідомо. Моєму колезі Марку Фейгину теж. Думаю, вам краще звернутися до офіційних представників держави, — сказав адвокат Савченко Микола Полозов. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков також «не володіє такою інформацією». Нагадаємо, 18 квітня колегія суддів Голосіївського районного суду Києва засудила військовослужбовців ГРУ Генштабу ЗС РФ Єрофєєва і Александрова до 14 років ув’язнення. 23 травня захисник Александрова Валентин Рибін заявив про можливість обміну російських спецназівців на засуджену російським судом Надію Савченко або інших засуджених українців у РФ, а також про те, що опрацьовує юридичну сторону інших можливостей їх повернення. 19 квітня президент України пообіцяв відправити за Савченко в РФ президентський літак.

Джерело: fakty.ictv.ua