Аеробус розбився в французьких Альпах

Вікна-Новини

144 пасажири та шестеро членів екіпажу з іспанської Барселони не долетіли до німецького Дюсельдорфа. На півшляху літак зник з радарів, пілот тільки встиг подати сигнал біди.

Та для порятунку часу вже не було. Повітряне судно в лічені хвилини утратило висоту та розбилося об схил гори. Лайнер А-320 належав німецькому лоукосту Джерман-вінгс – це дочірня компанія Люфтганзи.

«Мені дуже прикро повідомити, що літак, котрий здійснював рейс Барселона-Дюсельдорф, розбився. На даний момент важко сказати чи вдалося комусь вижити,»- заявляє генеральний директор авіакомпанії.

За попередніми даними, на борту були громадяни Іспанії та Німеччини, серед яких 16 школярів та двоє немовлят. Літак зазнав трощі у важкодоступній гірській місцевості. Аби дістатися того місця, рятувальникам знадобилося кілька годин.

«Ми маємо з’ясувати усі деталі цієї трагедії. Це трапилося у місцевості, куди майже немає доступу. Ми навіть не знаємо чи внаслідок падіння постраждав ще хтось на землі. Незабаром ми дізнаємося більше деталей,»- заявляє Президент Франції Франсуа Олланд.

Версію теракту та поганих погодних умов експерти поки відкидають. Наймовірніше, причиною катастрофи стали технічні неполадки. На місці аварії працюватимуть експерти одразу трьох країн – Німеччини, Франції та Іспанії.