Атака Дебальцевого: як росіяни готуються до миру

Вікна-Новини

У прес-центрі АТО спростували заяви Путіна про оточення військовиків Дебальцевого. І що там відбувається – мають визначити військові експерти: одна з домовленостей під час Мінської зустрічі.

Проте терористи не припиняють атак і цілодобово обстрілюють як саме місто, так і навколишні села, де є позиції сил АТО. За словами вояків – найнебезпечніше зараз навколо Логвинового. Це — один із населених пунктів, який перебуває на автошляху між Дебальцевим та Артемівськом — терористи не припиняють спроб узяти під контроль цю ділянку, щоб таки спробувати утворити котел.

За останню добу в напрямку Дебальцевого відправлено величезну кількість української техніки. Тож про утворення казана поки не може бути й мови.

Наразі з Дебальцівського плацдарму вивозять поранених бійців. Здебільшого машини швидких їдуть у напрямку Артемівська. В тамтешню лікарню тільки за сьогоднішній ранок привезли більше як десять поранених бійців, дев’ять із них у тяжкому стані.

«Під Дебальцевим ситуація досить складна, ну хлопцям важко, але вони тримаються. Вони за Україну і вони будуть стоять до останнього,»- каже капелан Юрій.