Без допомоги від держави: 7 дітей в сім’ї біженців

Вікна-Новини

В Міністерстві соціальної політики нарахували: в Україні вже майже мільйон вимушених переселенців. Та попри ухвалені на їхній захист закони – не всі відповідають інтересам самих людей.

Журналісти програми «Вікна-Новини» допомогли подолати бюрократичні перепони багатодітній родині луганців, що переїхала до Одеси. Вона вже сім місяців не може дістати матеріальної допомоги від держави, а в них – семеро дітей.

На заваді стали дві машини – все, що лишилося після війни. Та родина, яка володіє двома транспортними засобами — не має права на отримання державної допомоги.

Єдине, чим наразі допомогли – видали фінансову допомогу з фонду ООН. 7 із половиною тисяч гривень родина відразу ж заплатила за оренду кімнаток у будинку, де наразі живе сім’я Тухалиних.

Виживає сім’я наразі завдяки скромним підзаробіткам батька. Колишній директор фірми Андрій нині робить ремонти. Харчами іноді допомогають волонтери.

Світлана каже, у рідному місті мали гарний будинок і заробіток. Завжди розраховували на власні сили, і тепер теж не сидітимуть на шиї в держави. Все що просять: допомогти знову звестися на ноги.