Диверсанти підірвали авто з комбатом та його дружиною

Вікна-Новини

У Харкові підірвали авто командира міліційного батальйону «Слобожанщина» Андрія Янголенка, який їхав разом із дружиною-міліціонером.

Вибух був такої сили, що у сусідній 5-поверхівці повибивало шибки, а саму автівку просто розірвало. Комбата з дружиною одразу забрала швидка.У чоловіка численні скалкові поранення, жінка – в тяжкому стані, на цю годину операції ще досі тривають.

Зараз на місці працюють вибухотехніки, слідчі МВС, прокуратура та СБУ, усе подвір’я в рештках та уламках, людей попросили відійти від місця теракту, бо одна з мін досі не розірвалася, її будуть знешкоджувати.

«На даний момент ми вже знаємо, що зірвалася міна СПМ.  СПМ вже використовувалися у Харкові під час інших терактів, де саме, я не можу сказати, бо ще триває слідство, це таємниця,»- каже речниця прокурора Харківщини.

СПМ-так звана «прилипала»- одна з найпідступніших радянских мін, ідеальна для терактів. Має потужні магніти для швидкого встановлення на металі.

У батальйоні виключають версію, що вибухівку міг перевозити сам комбат. Й після того, як під час минулого теракту біля Палацу Спорту постраждало троє бійців батальйону «Харків-1», розцінюють сьогоднішній вибух як спрямоване залякування бійців добровольчих батальйонів.