Добкин презентовал свою предвыборную программу

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Обмежити повноваження президента  пропонує кандидат в президенти.

Михайло Добкін сьогодні презентував власну концепцію Конституції. У ній пропонує суттєво врізати повноваження глави держави і навпаки розширити вплив парламенту, зокрема, надати більше можливостей опозиції, у якій, до речі, зараз знаходиться Партія регіонів.

Свої ініціативи пояснює з тонким натяком на свого колишнього шефа Віктора Януковича.

«На вчера, на позавчера не было реально в стране возможности для проведения конституционной реформы. Сегодня сложилась уникальная ситуация — сегодня нет полноправного президента в стране, сегодня некому руками, ногами и другими частями тела максимально защищать свои чрезмерные полномочия в конституции», — каже кандидат у президенти від Партії регіонів Михайло Добкін.

А от російську мову Добкін таки пропонує зробити другою державною, аби на цій темі не спекулювали. Крім того, у концепції — бюджетна та гуманітарна самостійність регіонів, ліквідація обл- та райдержадміністрацій. Замість них — створення префектур. Натомість, до самопроголошеного губернатора Харкова, якого в неділю обрали сепаратисти — Добкін ставиться з гумором.

«Я не придаю большого значения выборам местных в кавычках губернаторов или мэров. Потому что считаю, что времена площадной демократии в нашей стране раз и навсегда прошли», — відповів кандидат у президенти від Партії регіонів Михайло Добкін.