Горловского депутата Рыбака убили с особенной жестокостью

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Горлівського депутата Володимира Рибака і поки що не впізнаного чоловіка, тіло якого знайшли поруч, убили з особливою жорстокістю. А координували розправу громадяни Російської Федерації. Таке заявляє Служба безпеки України. А в МВС тим часом розповідають деталі страшної розправи.

«Им были вспороты животы, прикреплены на спину рюкзаки с песком, и оны были брошены в воду еще живыми, по свидетельству экспертов этот почерк характерен для российских подразделений и организаций типа казачества», — розповів радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський.

Уже навіть називають прізвища організаторів — це підполковник ГРУ Ігор Безлер та офіцер ГРУ Ігор Стрілков. З’ясовано, що два дні тому Стрілков особисто давав указівку самопроголошеному мерові Слов’янська вивезти зі штабу тіло вбитого Рибака. Обидвох диверсантів оголошено в розшук.

«По всей видимости то, что тела были найдены, обеспокоили захватчиков, потому что они захватили местный морг, судебного медика, и прокурора. В данный момент следствие выясняет, с какой целью они были захвачены», — повідомив радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський.

Дружина вбитого депутата Рибака сьогодні рано знову прийшла до моргу. Але говорити з журналістами поки відмовляється. Обіцяє згодом зібрати брифинг.

Ще напередодні Олена Рибак проводила власне розслідування, сподіваючись, що чоловіка таки відпустять. І розповідала, що їй сепаратисти не виставляли жодних вимог.

«Люди интересовались, что нужно от меня. А у нас нет ни бизнеса, ни денег. Сказали точно, что денег нет, а больше никто не предлагает ничего за него. Мне не поступали предложения, потому что я, как объект, не интересна».

Володимир Рибак був опозиційним депутатом Горлівської міськради, до цього 14 років пропрацював у відділі карного розшуку.

На відео тиждень тому він спробував зайти в приміщенні міськради і повернути на місце українського прапора. Але агресивні нападники не пустили Володимира Рибака навіть за поріг. Після чого чоловіка викрали.

Колеги вбитого кажуть, чоловік був іноді аж надто принциповим і його не спиняли жодні погрози, саме за це припускають, поплатився життям.

«Закон прежде всего, закон гласит о том, что у нас есть наш флаг, который должен быть и никаких флагов других не должно здесь висеть, і ще одне таке гасло “вор должен сидеть в тюрьме” – это те принципы, которые он отстаивал», — сказав депутат Горлівської міськради Юрій Жук.

В МВС напередодні вже заявили — те, що коїться в Слов’янську, Краматорську і сусідніх містах нині, ні що інше, як кримінальний терор. І напруження зростає. Кажуть, щогодини дістають інформацію про побитих чи викрадених.