Кабмін виділив Маріуполю гроші, а в гірників – забрав

Вікна-Новини

Головна новина від Кабінету міністрів — уряд виділяє Маріуполю 10 мільйонів гривень. Цих грошей  має вистачити на відбудову розбомбленого району і на фінансову допомогу сім’ям загиблих та постраждалих.

«Вони повинні бути спрямовані частково на першочергові відновлювані роботи, і з цих коштів міська влада дасть фінансову допомогу сім’ям загиблих та постраждалих,»- каже Прем’єр-міністр України.

Також уряд відзвітував про перебіг люстрації у своїх міністерствах. Арсеній Яценюк похизувався, що сам перевірку відбув успішно. Продемонстрував величезний пакет документів, який 20 днів, за його словами, збирали всією родиною.

Міністр юстиції на засіданні уряду поскаржився: за його даними, 40 суддів відмовилися проходити люстрацію. Тож тепер у міністерстві думають про запровадження механізмів відповідальності за саботаж люстрації.

Засідав Кабмін під гуркіт шахтарських шоломів. Шість годин майже 5 сотень обурених гірників без упину стукали ними та вимагали не закривати копалень.

В уряді ж вирішили: утримувати копальні – справа неприбуткова. Та гірникам невтямки: як це – купувати вугілля в агресора Росії, і при цьому зробити десятки тисяч українських шахтарів безробітними.