Мапа АТО: неспокійний східний фронт

Вікна-Новини

За даними Генштабу терористи відновлюють боєздатність своїх підрозділів вздовж всієї лінії фронту. Накопичують зброю, боєприпаси, а ще шпигують за розміщенням українських силовиків завдяки безпілотникам. А потім обстрілюють ці позиції. Тільки вчора таких обстрілів було більше 40. Найактивніші напрямки – Донецький, Артемівський та Маріупольський.

Попри провокації терористів ЗСУ завершують вже четвертий етап відведення важкого озброєння від лінії зіткнення сторін згідно з Мінськими угодами. Під наглядом місії ОБСЄ черга дійшла до протитанкових гармат, “Ураганів” і “Градів”.

Бойовики кучкуються по всій лінії розмежування, і відводом техніки там і не пахне. Принаймні підтвердити це не беруться навіть в НАТО. Кажуть, терористи не пускають туди місію ОБСЄ, тому зафіксувати що відбувається на лінії фронту з того боку – дуже важко.

Однак під наглядом місії ОБСЄ нині терористи передали тіла вісьмох українських військових, які загинули під Дебальцевим. Там працює спеціальна пошукова група, яка розшукує полеглих з обох сторін.