Міліція озброювала «тітушок» автоматами Калашникова

Вікна-Новини

Міліція озброювала «тітушок» автоматами Калашникова. Таку сенсаційну заяву зробили сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та генпрокурор Віталій Ярема.

За їхніми словами, тітушки, які вночі проти 19-того лютого розстрілювали мітингувальників у Києві, використовували зброю зі складів МВС.

«Була створена злочинна організація, перед якою стояли завдання не впускати мітингувальників із Майдану, щоб вони не підіймались по вулиці Михайлівській сюди на площу Михайлівську і вони розстрілювали людей в упор,»- каже генеральний прокурор України.

Арсен Аваков зазначив, що найбільше тітушок наймали в Києві та Білій Церкві.

«Здорових тільки беремо, міцних, щоб не було як минулого разу. — Ага. — Ми понабирали, а там більше половини – зброд. Краще менше, але нормальних. — Я зрозумів. А що почому? — Думаю, по 600 гривень буде,»- переговори організаторів «Тітушок».

За словами Авакова, керівники тітушок узгоджували свої дії з трьома координаторами. Ті безпосередньо підпорядковувались керівникові служби тилового забезпечення МВС Павлові Зінову та медіаменеджеру Віктору Зубрицькому.

На горі злочинної піраміди був сам міністр Захарченко. Сьогодні всіх оголошено в розшук.