Мінські переговори – одні з найважливіших в історії України

Вікна-Новини

У Мінську сьогодні доленосна зустріч для України. Лідери Франції, Німеччини, України й Росії домовлятимуться про мир і є сподівання, що покладуть край конфлікту на Донбасі.

У Кремлі підтвердили — Путін таки візьме участь у саміті «нормандської четвірки». Проте, прогнози на зустріч доволі песимістичні.

«Зустріч дає шанс, але не більше. Канцлерка не раз повторювала: поки що незрозуміло, чи буде результат. Але ініціатива варта того, щоби спробувати покласти край стражданням людей на сході України,»- заявив речник уряду Німеччини.

Після вчорашнього нападу терористів, які обстріляли мирний Краматорськ і нинішнього чергового теракту в Донецьку на мирний автобус, позиція України чітка — ніяких компромісів.

Сьогодні не можливо не провести паралелі з Ялтинською конференцією 11 лютого, яка рівно 70 років тому закінчилася в Криму за участі антигітлерівської трійки — США, Великої Британії та СРСР.

Тоді Рузвельт, Черчиль і Сталін у Лівадійському палаці домовлялися про мир і повоєнний устрій Європи. Якими будуть підсумки зустрічі нині, 70 років потому, коли агресоркою ввесь світ називає Росію — стане відомо вже пізно ввечері.