На киевском Майдане в праздничные дни будет работать патрульная служба

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Кількість диверсантів зашкалює не тільки на Сході, й в самому серці столиці. Про це кажуть члени ради Майдану. І мають на це свої докази, ба більше ведуть секретний журнал. Також самооборонці розказали про вчорашні сутички у середмісті.

На Майдані заявляють про засилля диверсантів. Там працює спеціально створена самооборонівцями служба розвідки. Вона й вираховує таких людей.

«Запускают сюда хорошо подготовленных людей с разными целями, есть спортивные ребята хорошо подготовленные, эти люди хорошо взаимодействуют. Что касается вторах групп, то даже включают в эти группы женщин, которые пытаются приносить на майдан алкоголь и наркотики», — розповів представник центральної ради Майдану Спартак Добровольський.

За словами самооборонівців, такими провокаторами були й вчорашні учасники смолоскипової ходи. Нагадаємо, вчора із дві сотні молодиків організовано намагалися потрапити на Майдан.

Усі вони були в добрих бронежилетах та озброєні до зубів, за словами свідків, це була не тільки холодна зброя, а й вогнепальна, чоловіки були в балаклавах. Біля приміщення головпоштамту на Хрещатику виникла сутичка. Озброєну ходу не пустили за барикади. Потім, за інформацією Автомайдану, молодики повтікали до підземки, а за деякий час їх організовано вивезли.

«Після всіх подій, які тут сталися, спільно з автодозором було встановлено, що дані люди, які тут були, були посаджені в автобуси із одеськими номерами, і виїхали в сторону Одеси», — повідомив активіст Автомайдану Володимир Буцій.

На Майдані готуються до масових провокацій, особливо, у святкові та вихідні дні. Там працює патрульна служба, і саме на період свят її роботу хочуть перевести на посилений режим.