На майские праздники в Украине возможны провокации – Парубий

Вікна-Новини

Вікна 18:00

На травневі свята на півдні та сході України можливі провокації — заявив сьогодні Голова Ради Нацбезпеки та оборони Андрій Парубій під час поїздки на Дніпропетровщину.

За його словами, цей регіон теж може потрапити у зону ризику разом з Одеською, Миколаївською та Херсонською.

Однак Парубій зазначив, що нині Дніпропетровщина лишається найбільш стабільним регіоном на Сході. Голова РНБО побував на одній з військових частин Національної Гвардії, де дізнавався про потреби бійців та намагався підняти їхній бойовий дух. Він зазначив — свою землю так просто ворогові українські патріоти не віддадуть.

«Якщо ми його не зупинемо, Путіна, з його маніакальною ідеєю відновлення такого простору неоімперского – невідомо, де його танки зупиняться завтра, в якій країні», — сказав голова РНБО Андрій Парубій.

Парубій передав підрозділам Нацгвардіі нове бойове спорядження — бронежилети, каски та засоби зв’язку, і пообіцяв бійцям повну підтримку.

«Мама каже: їдь додому, але треба бути тут. Тільки що спілкувались з Парубієм, задавали йому питання, що нам не хватає і він сказав, що в короткий час все рішиться і буде нормально», — відповів рядовий Нацгвардіі Юрій Крижановський.

Після Дніпропетровська Парубій збирається вирушити в Одесу, Херсон та Миколаїв, де планує вжити усіх заходів, аби не допустити подальшого розхитування ситуації.