На Сумщині закрили кордон з Росією: 9/11 пунктів

Вікна-Новини

Кілька днів тому Кабмін своїм рішенням закрив 9 з 11-ти пішохідних пунктів пропуску на Сумщині. Усе, аби убезпечити людей від сусіда-агресора. Проте, тепер по різні боки кордону опинилися родичі, які частенько навідувалися один до одного в гості.

Але це наробило чимало галасу серед місцевих. Хтось тепер не може потрапити на похорони до матері, а сестру не пускають до брата.

Зусібіч на пунктах бетонні плити та шлагбауми. Це, кажуть прикордонники, вимушені заходи, бо частенько ловили тут диверсантів. Місцеві ж обурені — мовляв, їх усіх фактично прирівняли до терористів.

Людям запропонували альтернативу – міжнародні пункти перепуску: «Рижівка» та «Юнаківка». У Юнаківці нині вільно курсують і автомобілі, і люди.

Щоправда, їхати за півсотню кілометрів, аби перетнути кордон, жителі Костянтинівки навідріз відмовляються. Вони звикли ходити на російський бік як до себе додому.

Люди погрожують: якщо їх не почують, пробиратися в Росію будуть полями. Щоправда, прикордонники робити цього не радять. Кажуть, все одно не вийде.