Россия еще больше настроила мир против себя

Вікна-Новини

Вікна 22:00

На прохання Росії в Нью-Йорку на екстрене засідання зібралася Рада Безпеки ООН. Протягом майже двох годин російський дипломат намагався переконати Об’єднані Нації засудити Україну за боротьбу з терористами у Слов’янську.

Та, схоже, Росія лише ще більше налаштувала світ проти себе. Рада Безпеки як відповідь на чергову російську брехню знизала плечима й розійшлася.

«Ані танків, ані ракет Україна не використовувала проти мирного населення. Російські заяви про участь неурядових озброєних груп в антитерористичній операції недійсні. Абсолютно цинічні та фальшиві заяви Росії про те, що там були задіяні англомовні іноземці. Офіційно хочу сказати, єдині озброєні іноземці на сході України — це російські диверсанти та найманці», — сказав в.о. представника України в ООН Олександр Павличенко.

Тим часом поговорити про Україну до Вашингтона прилетіла канцлер Німеччини Ангела Меркель. В один голос з Бараком Обамою вони заявили, якщо агресія Москви проти України триватиме, подальші санкції будуть невідворотними й вони добряче вразить російську економіку. Й статися це може вже цього місяця, якщо Росія намагатиметься зірвати вибори в Україні.

«Український уряд має право та відповідальність підтримувати порядок на своїй території й Росія має використати свій вплив на воєнізовані формування, аби ті склали зброю й припинили провокувати насилля. Усі знають, що Росія стоїть за сепаратистами. Ми не зацікавленні у покаранні росіян, але Путін та його оточення мають бути покараними», — сказав президент США Барак Обама.