Південний фронт: полк «Азов» іде в наступ

Вікна-Новини

Поки в Мінську відбувались переговори по всій лінії фронту тривають бої. Позиційна війна на півночі зони АТО, відчайдушна оборона в самому її епіцентрі та наступ українських воїнів на Півдні – підсумки четверга.

На Південному фронті українці ведуть наступальні дії бійці полку «Азов». Напередодні вони зачистили від бойовиків кілька населених пунктів і тепер відбивають атаки терористів на рубежі Широкине-Саханка.

На Північному фронті ворог і далі стягує сили з Росії. Вочевидь, так російська сторона готується до миру. Цієї ночі російсько-український кордон на Луганщині знову перетнули десятки бойових машин.

«В ніч на 12 лютого в районі н.п. Ізварине відбулося чергове переміщення через російсько-український кордон півсотні танків, чотирьох десятків РСЗВ («Град», та «Ураган», «Смерч») і такої ж кількості БТРів,»- заявляє речник АТО Андрій Лисенко.

З кожним днем Донецьк щораз більше перетворюється на місто-привид. А надто його північні околиці поруч із колишнім летовищем. На зруйнованих вулицях ні душі, усе немов вимерло. Бо жити тут уже давно неможливо.