Под столичным парламентом активисты нарисовали карту Украины

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Активісти лишили на асфальті послання очільникам силових відомств. Головна вимога — діяти рішуче, знищувати й карати терористів, і захистити від них українців, особливо на Сході.

Кілька десятків молодих людей з щітками і різнокольоровою фарбою прийшли під центральний вхід парламенту. На площі намалювали карту України. На ній позначили червоним кольором ті території, які тероризують російські диверсанти і сепаратисти. А схід країни обвели червоними кордонами.

Завершальним елементом стали відбитки долонь — синьою і жовтою фарбою. Поряд активісти підписали прізвища тих, кого вважають винуватими в захоплені цих територій.

«Адекватна антитерористична операція по звільненню території від диверсантів російських, від сепаратистів, покарання для вбивць, покарання для міліціонерів які разом з сепаратистам били людей. Всі знають, що саме на травневі свята Росія планує провокацій, і ми очікуємо адекватної відповіді влади,якщо ні ми починаємо кампанію проти них», — каже громадська активістка Катерина Чепура.

Збоку за акцією спостерігало кілька міліціонерів. Процесу вони не заважали і на питання — чи погоджуються з вимогами — відповісти не захотіли.